Po raz pierwszy nie dopisała nam pogoda!:(

21:40:00


Cześć wszystkim:) Przed nami kolejny weekend co sprawia, że strasznie się cieszę:) A ja dzisiaj przychodzę do Was jeszcze z krótkim postem dotyczącym poprzedniego i to długiego weekendu, który niestety był w kratkę i już jak się wybraliśmy w sobotę w końcu na wycieczkę ( miała być Nysa i odpoczynek na plaży) to niestety nie dotarliśmy, bo tak zaczęło padać i nie zapowiadało się żeby miało się to zmienić.
Więc w drodze powrotnej postanowiliśmy chociaż zahaczyć Bardo Śląskie, bo jeszcze nigdy nie byliśmy i zobaczyliśmy fajną górę, taki punkt widokowy, to mówimy przejdziemy się chociaż tam. Ale niestety ten dzień był dla nas bardzo pechowy i po 10 min gdzieś zaczęło tak lać strasznie, że moment i byliśmy cali mokrzy. Czyste ciuchy zaraz stały się całe w piasku, błocie itp. Niestety podsumowując ostatni weekend nie udało nam się nic zwiedzić:( Może uda się w ten weekend, a na pewno relację znajdziecie tutaj:)
Mam też do Was pytanie, jeżeli któraś z Was jest z dolnośląskiego to piszcie jakie polecacie miejsca do zwiedzenia warte uwagi? Dużo już odwiedziliśmy, ale na pewno jeszcze nie wszystko:) I gdzie można też się wybrać na dłużej? Jakieś sprawdzone miejscówki? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga