Wielki powrót i piękna jesień w tle:)

22:20:00


Witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej nieobecności, ale teraz już na prawdę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i będę mogła systematycznie dodawać dla Was posty, bo mam wiele pomysłów i ciekawych tematów, którymi chciałabym się z Wami podzielić a także wiele miejsc które przez okres mojej nieobecności odwiedziliśmy i które są warte pokazania. Jak to mówią do trzech razy sztuka i to będzie ten udany trzeci raz! Będę ogromnie wdzięczna jeżeli będziecie ze mną i będziecie zainteresowani tym co będę chciała Wam przekazać.
Dziękuję za wszystko i już nie przedłużam tylko przechodzę do tego co chcę Wam przekazać czyli fotorelację z ostatniego weekendu z naszą piękna jesienią w tle. Ogólnie od około miesiąca nigdzie nie jeździliśmy, bo albo pogoda nie ta, albo byliśmy chorzy <ostatnio taki okres> lub po prostu mieliśmy taką zasadę, że po drugiej zmianie nigdzie nie jeździmy, bo jednak człowiek chcę trochę odpocząć. Wiadomo nasze podróże to jest odpoczynek i to wielki od tego wszystkiego co nas otacza, ale rozumiecie na pewno o czym mówię.

Sobota ogólnie na Dolnym Śląsku miała być najładniejsza <nie było tak do końca>, ale to nie przeszkodziło nam, aby wybrać się w nasze piękne Góry Sowie, aby ponownie udać się na Wielką Sowę i podziwiać po drodze te piękne widoki, które będziecie mogli zobaczyć na dole:) Więcej już chyba tutaj nie muszę dodawać, bo pewnie dobrze znacie to miejsce, a jak nie to koniecznie musicie się tam wybrać w któryś weekend razem z rodziną czy przyjaciółmi. Wiadomo jak to w górach było trochę chłodno, najgorzej jak wiał wiatr i padała mżawka, ale to nam w ogóle nie popsuło nastroju. Szło się bardzo dobrze, jednak jakaś tam kondycja jest heh, turystów także wielu, aż się trochę zdziwiłam. A i oczywiście zapomniałam napisać, że szliśmy z Przełęczy Jugowskiej szlakiem żóltym, a wracaliśmy później kawałek czerwonym. Nie jest to bardzo wymagający szklak, ani bardzo długi. Idzie się bardzo fajnie, trochę po kamieniach, więc trzeba mieć oczywiście wygodne buty. Zapraszam do oglądania:)You Might Also Like

2 komentarze

Archiwum bloga