Pierwsze urodziny Minieurolandu - Parku Miniatur w Kłodzku :)

13:11:00Witam ponownie na moim blogu. Cieszę się, że jesteście ze mną, zaglądacie i komentujecie, jest to bardzo miłe tym bardziej, że dopiero zaczynam, ale staram się jak mogę, żeby mój blog się cały czas rozwijał. Dzisiaj przychodzę do Was z postem, tak jak już wcześniej pisałam na Instagramie ( zyciowyzawrotglowy )chcę zrobić taką serię, że będę wrzucała w tygodniu dwa posty, ale jeden to będzie taki wspomnieniowy, gdzie byliśmy, co odwiedziliśmy, albo jakieś wcześniejsze zakupy czy przepisy a drugi taki teraźniejszy, co się teraz u mnie dzieje. Wszystkie takie posty znajdziecie na górze w zakładce " Wspomnienia ".
Mam nadzieję, że spodoba Wam się taki mój pomysł i będziecie chętnie zaglądać i się udzielać. Może dzięki moim postom poznacie ciekawe miejsca, które znajdują się w Waszych okolicach a nawet o nich nie wiedzieliście :)
Tak więc dzisiaj widzicie po tytule, że będzie trochę o Minieurolandzie, który znajduje się w Kłodzku, czyli 40 km od Nas :) Piękne miejsce, na prawdę warte zobaczenia, akurat zdarzyło się, że trafiliśmy na pierwsze urodziny tego miejsca, tym bardziej czekało na Nas wiele ciekawych atrakcji. W tym mały poczęstunek oraz zabawa, w której bardziej poznaliśmy miniatury, które się tam znajdują i jeszcze za to otrzymaliśmy mała pamiątkę. Wtedy też nagraliśmy Nasz pierwszy taki bardziej profesjonalny film z którego jesteśmy bardzo dumni i Nasza praca także została doceniona przez Minieroland, bo otrzymaliśmy bardzo ciekawą przesyłkę w podziękowaniu :) Była to niedziela 17 lipca, była ładna pogoda, więc postanowiliśmy się wybrać w to piękne miejsce, tym bardziej, że nie byliśmy tam pierwszy raz, więc wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, ale było jeszcze piękniej niż wcześniej.
Pierwszym razem byliśmy niedługo po otwarciu, więc jeszcze wszystko było w fazie rozwoju, nadal jest, bo Minieuroland cały czas się powiększa i rozwija, aby cieszyć nasze oko nowymi pięknym budowlami ( nie ukrywając cały czas czekam na Wieżę Eiffla, ale już jest w budowie, więc jak pojedziemy w przyszłym roku, a na pewno tak będzie to myślę, że już będziemy mogli ją podziwiać ). Obecnie już możemy tam znaleźć wiele ciekawych budowli z Polski, ale także Europy m.in. Zamek Książ, Ratusz Wrocławski, Twierdza Kłodzka, Krzywa Wieża w Pizie, Brama Brandenburska i Ameryki Północnej czyli Statua Wolności. A będzie pewnie jeszcze wiele innych pięknych budowli. Na terenie parku miniatur znajdziemy także bardzo ładny plac zabaw, gastronomię, wiele ciekawej roślinności itp. Wszystko zobaczycie na zdjęciach, które dla Was przygotowaliśmy oraz na Naszym filmie :)Idealne miejsce do spędzenia niedzieli wspólnie z rodziną. Zapraszam do oglądania i oczywiście do odwiedzenia tego miejsca koniecznie :)Krótka relacja :)
Jak tam byliście w Minieurolandzie w Kłodzku ? Jak Wasze wrażenia ? A jak nie to zapraszam serdecznie do odwiedzenia przy najbliższej okazji :)


You Might Also Like

22 komentarze

 1. i za jednym razem mozna zrobic wycieczke dookola swiata! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak właśnie😊 Super miejsce polecam😊

   Usuń
 2. Piękne miejsce, jeśli kiedykolwiek będę w pobliżu z chęcią je odwiedzę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie zapraszam do odwiedzenia 😊

   Usuń
 3. Bardzo ciekawe miejsce, chętnie wybiorę się tam z rodziną. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealne miejsce na spędzenie wspólnie czasu z rodziną 😉

   Usuń
 4. Pięknie tam! Ah ogromnie tęsknię do wiosny...

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała wycieczka.
  A na filmie moja ulubiona piosenka. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo to są ciekawe miejsca. Byłem kiedyś, całkiem niedaleko, w Kowarach. Również polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już od kilku osób słyszałam, że tam jest rewelacyjnie i jak widać Ty to potwierdzasz :) Cóż, trzeba będzie się tam wybrać w końcu, zwłaszcza że nie mam aż tak daleko. Jeśli szukasz podobnych miejsc, to na Opolszczyźnie też mamy coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=8QtvuZRXevw&t=1s

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie się wybierz, bo warto 😊 O dziekuję na pewno zajrzę 😊

   Usuń
 8. Byłem w Kłodzku niespełna rok temu, ale jakoś przegapiłem to miejsce. Trzeba będzie jeszcze kiedyś pojechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze wtedy go nie było, bo Minieuroland istnieje od około roku. Na pewno będzie jeszcze okazja :)

   Usuń
 9. Nie byłam w Kłodzku, ale zwiedziłam inny park miniatur w Polsce, w Krajnie w świętokrzyskim - super miejsce i ciekawa atrakcja:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś uda się także odwiedzić ten park :)

   Usuń

Archiwum bloga