Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dreźnie :)

18:00:00


Cześć. Dzisiaj ostatni zaległy post z Drezna, w którym byliśmy jeszcze w grudniu, ale nie było już kiedy go opublikować dlatego dodaję teraz :) Pokażę Wam w nim krótką relację z Jarmarku Bożonarodzeniowego ( zobaczcie sobie poprzednie posty z zakupami jakie udało nam się kupić oraz z relacją z miasta, które trochę zwiedziliśmy ). Mieliśmy wtedy szczęście, bo pogoda naprawdę nam dopisała, było trochę zimno, ale piękne niebo i słońce wszystko wynagradzało.
Ogólnie oceniając jak dla mnie Jarmark nie miał w sobie nic specjalnego, bardziej mi się nawet podoba we Wrocławiu, chodź jest bardzo podobny. I oczywiście jak wszędzie mnóstwo ludzi, więc nawet nie było możliwości dobrze coś pooglądać...Ale jednak tą atmosferę było czuć, i te zbliżające się Święta, uwielbiam ten czas, niestety tak szybko mija :( Na pewno jeszcze wrócimy do Drezna, ale raczej nie w okresie świątecznym tylko tak po sezonie, aby spokojnie zwiedzić miasto. Byliście w Dreźnie? Jak Wam się podobało? Co polecacie zobaczyć? Czekam na Wasze opinie :)))

Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dreźnie


You Might Also Like

7 komentarze

 1. sympatyczny ten Jarmark, ale chyba te które widziałam w Krakowie czy Wrocławiu bardziej uroliwe:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham niemieckie bożonarodzeniowe jarmarki. Są cudownie i chyba tylko jeden jarmark w Polsce im dorównuje - we Wrocławiu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do Wrocławia to się całkowicie zgadzam :) A innych niemieckich jarmarków niestety nie udało mi się odwiedzić ;p

   Usuń
 3. Drezno odwiedziłam już kilkukrotnie, w okresie świątecznym i jestem za każdym razem zauroczona. Z miejsc, które warto zobaczyć to mogłabym polecić: Frauenkirche, kompleks Zwinger, tarasy nad Łabą :) Ogólnie okolice tych miejsc. A z czysto zakupowych: firmowy sklep Lindt (warto iść, bo jest wiele świetnych rzeczy), który znajduje się w okolicy Alt Markt Galerie, w samej Alt (...) Hussel Confissiere (bajeczny sklep z produktami czekoladowymi)...Sporo tego jest, a zależy też co kto lubi :D

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga