❆ Zimowy spacer i mała sesja w tle ❆

18:00:00

 

Cześć. Dzisiaj kilka słów o Bielawie i Zbiorniku Sudety, gdzie wybraliśmy się wczoraj na mały spacer i przy okazji zimową sesję :) Nie można było inaczej to trzeba pokazać :) Do jeziora mamy około 12 km, więc niedaleko. Było jeszcze w miarę wcześnie, dlatego ludzi praktycznie wcale nie było. Oczywiście to duży plus, można było na spokojnie pochodzić i zrobić kilka zdjęć.
Ogólnie ostatnie dni u nas są bardzo zimowe i przede wszystkim mroźne, tak było i tego dnia. Mimo ciepłego ubioru, nie powiem było mega zimno. Termos trochę pomógł chodź i tak było ciężko. Po krótkim czasie chciało się już wracać, ale weszliśmy jeszcze trochę w głąb gór i lasu, co pokazało jaka piękna jest zima w Polsce ( zdjęcia poniżej ) i od razu zapomniało się o tym zimnie. 
Bielawa ( województwo dolnośląskie, powiat dzierżoniowski ) położona jest na Przedgórzu Sudeckim, u Podnóża Gór Sowich, więc do gór " rzut beretem ". Tak na prawdę wszędzie możemy trafić na jakiś szlak prowadzący w góry i dużo innych dróżek, ścieżek gdzie widać to piękno :) Nie odkryliśmy jeszcze za dużo z tamtych miejsc, ale wszystko przed nami. Natomiast Zbiornik Sudety jest to sztuczny zbiornik położony w Bielawie, z przepięknym molo i wyspą. Woda jest czysta, spływająca z górskich potoków. Odbywają się na jego terenie w lecie i nie tylko różnego rodzaju imprezy. Znajduje się także siłownia plenerowa, nowy basen ( w jeziorze także można się kąpać ) oraz plaża i wiele, wiele innych atrakcji. Na prawdę jest to piękne miejsce warte odwiedzenia i super  do spędzania wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi czy ukochaną osobą. My zawsze jesteśmy częstymi gośćmi i kiedy mamy tylko trochę czasu to wybieramy się tam. A Wy byliście w Bielawie? Na zalewie? Jak Wam się podoba? Piszcie w kom :)You Might Also Like

14 komentarze

 1. Naprawdę piękne zdjęcia i świetnie wyglądasz :)

  Zapraszam-Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia i bardzo ładne krajobrazy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia, zwłaszcza że trudno zimę fotografować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj muszę się z tym zgodzić, bardzo ciężko jest :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, pogoda sprzyjała:)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Przepiękną mamy zimę i trzeba korzystać dopóki jest tak ładnie biało :)

   Usuń
 6. Piękne zimowe scenerie. Choć wolę lato, to zimowe krajobrazy mają w sobie to coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie 😊 Ta zimowa magia coś wspaniałego i dlatego uwielbiam zimę pod tym względem 😊

   Usuń
 7. Zima jest taka piękne! A Ty ubierz czapkę na głowę , bo się przeziębisz! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak tylko do zdjęć heh:) Bardzo piękna jest i zzzimna;)

   Usuń

Archiwum bloga