KILKA NASZYCH ZDJĘĆ ORAZ PIKNIK LOTNICZY W ŚWIEBODZICACH

19:00:00


20 sierpnia w Świebodzicach odbył się 4 piknik lotniczy na Dolnym Śląsku i nas także tam nie zabrakło :>  Tak naprawdę to zaczął się 19 sierpnia w sobotę, jednak my wybraliśmy się w niedzielę. Na te dni było zaplanowane mnóstwo atrakcji w tym tresura psów, pokaz Straży Pożarnej, wystawa szybowców oraz przede wszystkim zawody spadochronowe i pokazy samolotów. Ogólnie to przypadkowo się tam znaleźliśmy, bo Piotrek mi wysłał ogłoszenie, że coś takiego się odbywa i postanowiliśmy pojechać, zobaczyć. Szczerze nigdy nie byliśmy na takim widowisku i wiadomo nie jest to aż tak spektakularne jak np. Airshow pod Rzeszowem, ale na pewno warte zobaczenia, tym bardziej, że nie mamy daleko do Świebodzic. Choć spodziewaliśmy się trochę więcej a było tylko kilka przelotów, albo po prostu tak trafiliśmy. Przez większość czasu były zawody spadochronowe i tylko na to się załapaliśmy. Pogoda była ładna, ale momentami nachodziły chmury i jak zawiało to już nie było tak przyjemnie. 


Wracając postanowiliśmy jeszcze udać się na Zamek Książ, jednak ten Stary, bo jeszcze nigdy tam nie byliśmy. Ruiny zamku położone są w Wałbrzychu, w północno-wschodniej części Pogórza Wałbrzyskiego w Sudetach Środkowych w województwie dolnośląskim. Nieopodal znajduje się sam Zamek Książ, myślę, że na pewno wielu z Was bardzo dobrze znany. Przy okazji był dobry moment aby porobić sobie kilka zdjęć razem, bo był z nami Piotrka brat a rzadko nam się zdarzają takie sytuacje, bo jak wiecie albo i nie podróżujemy sami. Tak po prostu jest nam najlepiej i najwygodniej. Tak więc w dzisiejszym poście zobaczycie kilka zdjęć z pokazu samolotów oraz ze Starego Książa i ogólnie okolic. Zapraszamy Was do oglądania oraz komentowania :>
Także do odwiedzenia i polubienia naszej wspólnej strony na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z miejsc, które odwiedzamy na bieżąco :)
Wiadomo na początku ciężko jest dotrzeć do większej liczby osób a mogę Wam obiecać, że naprawdę warto do nas zajrzeć jeżeli lubicie podróże i poznawanie nowych, ciekawych miejsc .
Facebook Naszswiatwobiektywie
Foto by P.Buczyński


You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga