POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - JESIENNA SESJA NA ZAMKU GRODNO

19:00:00


Dokładnie byliśmy tutaj rok temu... 
Także wtedy dodawałam Wam post z tego miejsca ( klikajcie w link Zamek Grodno rok temu ). Była wtedy taka sama pogoda i nawet ja byłam prawie tak samo ubrana...Czyżby przypadek?! (za bardzo się nie zmieniliśmy). Czas tak szybko leci i wydaje mi się jakby to było wczoraj. Powiem Wam tylko, że akurat to wszystko wyszło spontanicznie, ale wiecie, że tak lubimy. Był pomysł, że jedziemy do Zagórza i na Zamek Grodno i tak też zrobiliśmy. Ostatnim razem trochę więcej opisałam Wam o tym Zamku, dlatego nie będę teraz drugi raz pisać to samo, aby się nie powtarzać, choć za dużo to się tam nie zmieniło.

 W weekend zazwyczaj można spotkać tu dużo ludzi, dlatego gdy tylko mamy taką możliwość to wybieramy zwykły dzień tygodnia (tak jak teraz), bo po prostu możemy sobie na spokojnie pozwiedzać a przede wszystkim porobić zdjęcia bez kilkukrotnych poprawek. Wybraliśmy się dosyć późno, bo była to już godzina 15 a Zamek zamykają teraz w sezonie o 17, jednak to spokojnie nam starczyło, tym bardziej, że dużo aż tak nie ma tam do zwiedzania niestety (nie to co np. w Zamku Grodziec o którym na pewno Wam tutaj napiszę a zrobił na nas wielkie wrażenie). 

Główną "atrakcją" dla nas jest oczywiście wieża widokowa, bo pięknie widać z niej całą okolicę i właśnie to był główny nasz punkt, aby się tam wybrać. Wejście kosztuje 12 zł bilet ulgowy oraz 15 zł bilet normalny. Myślę, że to trochę dużo jak na to co Zamek ma do zaoferowania, ale nie mi to do końca oceniać, sami musicie się wybrać i zobaczyć :> Później podjechaliśmy sobie na Wodniak i stamtąd udaliśmy się lasem na tamę. Jeszcze udało nam się wejść na most bujany, choć słyszałam, że mają go remontować, ale nie wiem dokładnie kiedy. Teraz szybko się robi już ciemno, więc po godzinie 18 udaliśmy się do domku (po drodze jeszcze była pizza, jednak to mały szczegół heh).

Zapraszam do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii :>Foto by P.Buczyński

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Baaardzo klimatyczne miejsce, kolejny punkt do odwiedzenia. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, klimat jest :> Odwiedź koniecznie, pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. Piękne widoki :) Miejsce urocze, warte wycieczki :)
  Najbardziej podoba mi się Twoje zdjęcie w oknie, gdzie widać kolory jesiennych drzew :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Na pewno warte, dlatego byliśmy tam nie raz ;d Jesień jest przepiękną porą roku do zdjęć i można świetnie ukazać jej klimat, fajnie, że Ci się podoba :>

   Usuń
 3. Ale ładne zdjęcia porobiliście. :) Nigdy tam nie byłam, ale może kiedyś uda mi się wybrać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło dziękujemy i koniecznie się wybierz, bo warto :)

   Usuń

Archiwum bloga